Düş’ün Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Düş’ün Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Bizi hayata bağlayan geleceğimizi şekillendiren hayallerimiz ve hayallerimiz doğrultusunda attığımız adımlarımız. Attığımız her yeni adımda, cesurca aldığımız her yeni kararda ailemizin, sevdiklerimizin yanımızda olmasını istediğimiz kadar, buna giden yolda rehberlik edecek kişilere de güvenmek isteriz. Eğitim her zaman insan hayatındaki en önemli mihenk taşı, geleceğine attığı ilk adım, hayallerini inşaa ederken attığı temeldir. Bu nedenledir ki ne kadar sağlam bir eğitim alırsanız, o kadar doğru adımlar atarsınız.

Yurt dışında bulunan en iyi, en seçkin okullarla birlikte yürüttüğü çalışmaları ile öğrencilerine en kaliteli eğitim seçeneklerini sunan Düş’ün Yurtdışı Eğitimin en farklı yanı, sunduğu memnuniyet ’tir...

Hayatınızı planlarken atacağınız bu adımlar sizi çok daha iyi yerlere taşıyabileceği gibi, kariyerinizde kazanımlar sağlamanızı, vizyonunuzu geliştirmenizi ve zorlukları daha kolay aşmanızı sağlar. Bu eğitimi yurtiçinde gerçekleştirebileceğiniz gibi sizi asıl geliştirecek ve bir “dünya insanı” yapacak şey yurtdışı eğitimidir. Yurt dışında bulunan en iyi, en seçkin okullarla birlikte yürüttüğü çalışmaları ile öğrencilerine en kaliteli eğitim seçeneklerini sunan Düş’ün Yurtdışı Eğitimin en farklı yanı, sunduğu memnuniyet ’tir.. Yürüttüğü tüm programlarındaöğrencilerinin 100% memnuniyetini hep ön planda tutan Düş’ün Yurtdışı Eğitim, yılların verdiği tecrübesiyle bugüne kadar binlerce öğrencinin yurt dışında, dünya standartlarında eğitim almasını sağlamıştır. 2013 yılından beri yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren kurumumuz, danışmanlık kapsamında aşağıdaki programlara öğrenci yerleştirmekte, vize danışmanlığı ve konaklama ayarlama hizmeti vermektedir. • Yurtdışı dil okulları • IELTS- TOEFL sınavları hazırlık kursları • 8-17 Yaş yaz okulları • Yurtdışı üniversite ve yüksek lisans programları • Dil+ lisans, dil+master paket eğitim programları • Lisans tamamlama ( top- up) ve üniversite transferleri • Yurtdışı sertifika ve diploma programları • Yurtdışı lise yerleştirme Yurtdışındaki dil okullarımızın tamamı ulusal ve uluslar arası akreditasyona sahip, kaliteli ve prestijli eğitim kurumlarıdır. Yurtdışında üniversite eğitimi almak kariyerinizi, vizyonunuzu, çevrenizi kısacası tüm geleceğinizi şekillendiren şüphesiz en önemli kararlardan biridir. Üniversite eğitimi alacağınız ülke, şehir, üniversite, program, part-time iş imkanı, konaklama, vb konuların her biri başlı başına birer meseledir. Bu süreçte size rehber olmaya çalışıyoruz. Seçeceğiniz ülkeyi-bölümü; bütçeniz, kariyer hedefiniz ve diğer önceliklerinizi göz önünde bulundurarak, en sorunsuz şekilde mutlu bir üniversite hayatı yaşamanızı amaçlayarak belirliyoruz. Üniversite sınavına girmenize gerek kalmadan dünyanın en prestijli üniversitelerinde okuma fırsatı sunuyoruz. Üniversite yerleştirme hizmeti kapsamında; ülke, üniversite bölüm seçimi, üniversite başvurularının yapılması, kabuller sonrası vize danışmanlık hizmeti, konaklama ayarlama ve ekonomik uçak bileti ayarlama hizmeti sunuyoruz. Kurumumuz bünyesinde sadece genç öğrenci adaylarına değil, yetişkin profesyonellere yönelik programlarımız da bulunmaktadır. İş hayatına hali hazırda atılmış, kısa ve/veya uzun yurtdışı sertifika ve diploma programlarıyla mesleki becerilerini arttırmak isteyen ve kendine artı değer katmak isteyen öğrenci adayları için pazarlamadan finansa, proje yönetiminden mutfak sanatlarına kadar bir çok program seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu programlar için İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler için de İngilizce+sertifika şeklinde paket programlarımız da mevcuttur.

Yurtdışı yaz okulları programlarımız kapsamında anne çocuk paketleri de mevcuttur. Dilediğiniz ülkede size uygun birçok yaz kampı seçeneği sizi bekliyor.

Düş’ün Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı genç öğrenciler ve çocukları unutmadı! 7-17 yaş yurtdışı yaz okulları programlarıyla hem İngilizce pratiğinizi geliştirebilir hem de dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebilir, İngilizceyi tenis, futbol, binicilik, müzik, dansla birleştirebilir, bol gezi ve eğlenceyle dolu muhteşem bir yaz geçirebilirsiniz. Yurtdışı yaz okulları programlarımız kapsamında anne çocuk paketleri de mevcuttur. Dilediğiniz ülkede size uygun birçok yaz kampı seçeneği sizi bekliyor. Yurtdışı yaz okulları için en çok tercih edilen ülkeler: İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta ve Almanya’dır. Yurtdışında lise eğitimi almak son yılların en popüler programlarından birisidir. Öğrenciler, erken yaşlardan itibaren İngilizce’nin anadil olarak konuşulduğu bir ülkeye giderek lise eğitiminin bir kısmını veya tamamını orada alabilirler. Lise eğitimi için en çok tercih edilen ülkeler şunlardır: İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya. Daha erken yaşta daha global bir ortama uyum sağlamayı öğreniyorlar. Lise eğitimini yurtdışında tamamlayan öğrencilerin birçoğu üniversite eğitimlerine de yine yurtdışında devam ediyorlar. Ve tabiki başvuru sırasında Türkiye’de liseyi bitiren bir öğrenciye göre çok daha avantajlı oluyorlar. Eğitim ücretlerinin Türkiye’deki özel kolejlerle aynı ve hatta bazen daha ekonomik olduğu göz önünde bulundurulursa yurtdışında lise eğitimi almak çok cazip hale gelmektedir. Düş’ün Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile seçenekler arasında boğulmadan tercihlerinize en uygun programa birlikte karar verebilir, istediğiniz programaben uygun fiyatlarla kayıt olabilirsiniz. Böylece okul kabulleri, vize işlemleri, sağlık sigortası, evrak tercümeleri, konaklama ayarlama, havalimanı transferleri, ekonomik uçak bileti, para transferi gibi bir çok detayla tek başınıza uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetimiz, yurtdışı eğitim süreciniz boyunca devam edecek olup, her zaman desteğimizi yanınızda hissedeceksiniz. Düş’ün Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, olarak sizin de memnuniyetiniz için buradayız ve burada olmaya da devam edeceğiz. Gelin sizi de mutlu müşterilerimizin arasına katalım ve hayallerinize ortak olalım. İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Çin, Rusya, Ukrayna, Belarus, Japonya’daki dil okullarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, ilgilendiğiniz programla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

ADRES

Mustafa Kemal Mah. 2141. Cad. Anka İş Merkezi 19/ 15 Çankaya / Ankara

TELEFON

+90 [850] 305 14 88

E-POSTA

info@dusunegitim.com

WEB ADRESİ